1. MoneyStore.pl >
  2. Gdzie szybpo pożycze 1500 zł?

Gdzie szybpo pożycze 1500 zł?

Gdzie szybpo pożycze 1500 zł?

vendetta
2017-11-10 12:52:27
przeglądam oferty, wszystkie są kuszące i zachęcające. nie mam zupełnie w tych kwestiach doświadczenia bo nigdy nie maiłam potrzeby zajmować się finansami. teraz niestety ma. niby prosta sprawa, ale trudno jest odsiać ziarno od plew. możecie polecić coś w tym zakresie??? ma być szybko, tanio i najlepiej bez poręczycieli.
2017-11-14 13:27
No jak to gdzie? W firmach chwilówkowych. Pytasz w jakich? Szedłbym w te większe: Vivus, Wonga, AASA. Ta ostatnia firma czyli AASA dosyć agresywnie walczy o klienta, są w stanie zaproponować bardzo dobre warunki które nie będą się aż tak bardzo różniły od pożyczek bankowych.
2017-12-14 13:55
No mi teraz też przed świętami przydałaby się taka szybka pożyczka na około 1000 zł, aby dopiąć budżet. Na krótki okres, bo po nowym roku będzie zwrot z dochodowego, więc z tego bym oddała... nie chciałabym też przepłacać - nie za wszelką cenę... jakieś propozycje?
2017-12-28 11:26
Idziesz do punktu, przedstawiasz dowód, 15 do 30 min później wychodzisz z pożyczką. Ot cała filozofia.
2018-04-16 12:57
jak przez internet, to filaru mogę polecić. trzeba jedynie podać trochę danych w forumularzu, sama weryfikacja to kwestia kilkunastu, pożyczka spływa na konto jeszcze tego samego dnia lub najpóxniej na drugi dzień roboczy. kasa na to samo konto z którego przyszła pożyczka. można np ustalić przelew na sztywno.
2018-04-17 13:14
Dzięki wszystkim za pomoc. Przydatna. Zaciągnąłem ostatecznie w Vivusie. Nie wiem czy mieli najkorzystniejsża ofertę, ale i tak nie jest źle, bo jak oddam za 1 miesiąc to nic nie zapłacę. Temat do zamknięcia. Jak będę pamiętał, to postaram się napisać opinie, jak już zakończe z nimi umowę 😀
2018-04-27 08:44
Do vendetta: zaciągałeś przez internet czy stacjonarnie? Ile konkretnie zacągnąłeś, ile dostałeś na rękę a ile masz do spłaty?
2018-05-16 12:24
hej bogna! Zaciągałem 2000 zł, udało mi się spłacić po niecałym miesiącu, więc pożyczka wyszła mnie za darmo. Generalnie mogę polecić, bo szybkość załatwienia sprawy była naprawdę na wysokim poziomie. Nie wiem jakie byłyby koszta, gdybym przekroczył 1 miesiąc, tzn gdy się tym interesowałem, to wiedzałem, ale trochę czasu mineło i mi się zapomniało.
2018-05-21 13:10
Nie tak dawno, bo zaraz po weekenddzie majowym zakończyłam spałacanie pożyczki w Lendon. Wprawdzie kwota była trochę większa bo 1800 zł, ale to jest mniej więcej ten pułap o którym tutaj wspominają. Pożyczkę zaciagałam na 6 rat. Rata miesięczna to okolice 400 zł miesięcznie. W ubiegłym tyg. otrzymałąm list, z podziękowaniami za spłacenie pożyczki i zachęcają do kolejnej. Ocena końcowa to mocne 4 na 5.
2018-05-24 11:50
Gdybym to ja miał zaciągać, to pewnie szukałbym w jednej z tych ofert, w której pierwsza chwilówka jest za darmo. A z tego co widzę, to co najmniej 10 firm, posiada coś takiego w swojej ofercie.
2018-05-25 13:23
1500 zł to i od znajomego lub od kogoś z rodziny można pożyczyć. Myślę, że każdy ma kogoś takiego w swoim otoczeniu od kogo można pożyczyć hajsy.
Odpowiedz
Dodaj odpowiedź
Opis:
Podpis:
Email:
Dodaj nową odpowiedź
<<
<
Strona 1 z 1
>>
>