1. MoneyStore.pl
  2. >
  3. Kredyt gotówkowy 6000 zł

Kredyt gotówkowy 6000 zł

Kredyt gotówkowy 6000 zł

Robert Dw.
2017-09-11 13:26:35
Dzień dobry, Bardzo proszę o radę czy mam szanse na kredyt gotówkowy lub konsolidacyjny aby uregulować bieżące zobowiązania. Historię kredytową powinienem mieć dobrą - nie mam też opóźnień w spłatach. Moje aktualne zadłużenie to: NetCredit: 3450 zł rata miesięczna 280 zł Provident: 1900 zł rata miesięczna 340 zł Chciałbym pożyczyć na konsolidację - pytanie gdzie? Moja sytuacja: praca na umowę o pracę w sklepie na okres 5 lat. Moje zarobki to 2400 zł brutto. Z góry dzięki za pomoc i podpowiedzi.
2017-09-12 11:24
Dobra wiadomość jest taka, że będziesz mógł skorzystać z z konsolidacji. Zła wiadomość jest taka, że są to zwykle kredyty podwyższonego ryzyka, więc będzie drożej lub konieczna będzie jakaś hipoteka lub poręczyciel o dobrych parametrach zdolności kredytowej. Kredyt konsolidacyjny będzie znacznie łatwiej uzyskać, jeżeli nie widniejsze w żadnych rejestrach dłużników. Dobre konsolidacje mają chociazby w Vivus-ie.
2017-10-11 14:33
Temat można uznać za załatwiony. Otrzymałem ostatecznie pożyczkę w Wonga i już sobie spłacam spokojnie. Dziwne, bo nawet nie robili żadnych problemów. Po prostu wniosek, nr konta i na drugi dzień kasę miałem na rachunku bankowym 🙂 Pełna profeska 😀
Odpowiedz
Dodaj odpowiedź
Opis:
Podpis:
Email:
Dodaj nową odpowiedź
<<
<
Strona 1 z 1
>>
>