1. MoneyStore.pl
  2. >
  3. Pożyczenie 1000 zł: Wonga, Vivus czy Net Credit?

Pożyczenie 1000 zł: Wonga, Vivus czy Net Credit?

Pożyczenie 1000 zł: Wonga, Vivus czy Net Credit?

kwiecien79
2017-10-10 14:41:54
Do końca tygodnai muszę pożyczyć 1000 zł, przeglądałem już oferty ale im bardziej czytam, wgrywam się w szczegóły tym więcej wątpliwości. Wytypowałem trzy firmy pożyczkowe: Wonga, Vivus oraz Net Credit. Która opcja będzie waszym zdaniem najkorzystniejsza? Chciałbym to załatwić przez internet o ile by się dało...
2017-10-13 13:39
Aktualne jeszcze? Jeżeli tak, to powiem Ci, że nie ma w zasadzie większego znaczenia, ponieważ oferty wymienionych firm są bardzo podobne do siebie. Jeżeli o mnie chodzi, to zacząłbym od Wonga. Mają swoje standardy postępowania, a jeżeli jesteś nowym klientem, to możesz liczyć na pierwszą pożyczkę za zero zł.
2017-10-18 13:30
Wszystkie te firmy pożyczkowe oferują dla nowych klientów pożyczki po 0%. Czasami ma wrażenie, że to jedna i ta sama firma, tylko trzy różne marki, ale z tego co wiem, to nic z tych rzeczy. Plusem takich pożyczek jest to, że są one na RRSO na 0% minusem, że zwykle udzielane są na krótko okres. Opcjonalnie jest to 1 lub 2 miesiące.
2018-01-10 09:33
Może i dają bezkosztowo kredyty, ale zobaczcie jaki jest krótki termin spłaty. A spróbujcie się spóźnić z oddaniem pieniędzy, to dopiero zobaczycie.
2018-01-15 11:18
Poza tym nie rozumiem dlaczego autor tematu bierze pod uwagę jedynie trzy firmy pożyczkowe, podczas gdy tych z interesującymi ofertami jest znacznie więcej. Mam tutaj na myśli takie firmy pożyczkowe jak Polożyczka, Miloan czy MoneyMan. Zdarza się, że mają korzystniejsze oferty od wymienionych przez autora. Koszta i RRSO jest najważniejsze, ale ważne są moim zdaniem też zapisy w umowie a zwłaszcza tabela opłat i prowizji. Daje to pewien całokształt.
2018-02-12 13:25
Nie wiem jak t w innych wygląda, ale w Wonga mają teraz ofertę dla nowych klientów (to jest minus tej oferty), w której to pożyczka na 2 miesiące w wysokości 1500 zł jest darmowa. No może nie taka darmowa, ale 10 zł - cały koszt tej pożyczki 🙂
Odpowiedz
Dodaj odpowiedź
Opis:
Podpis:
Email:
Dodaj nową odpowiedź
<<
<
Strona 1 z 1
>>
>