1. MoneyStore.pl >
  2. Pożyczka 1800 zł gdzie zaciągnąć?

Pożyczka 1800 zł gdzie zaciągnąć?

Pożyczka 1800 zł gdzie zaciągnąć?

Gdzie
2017-05-15 13:15:43
Nie brałem jeszcze pożyczki w parabankach, potrzebuję w miarę pilne zaciągnąć pożyczkę na 1800 zł na naprawę auta po dzwonie. Maksymalnie na 6, czyli na pół roku. Boję się, trochę aby się nie wkopać, stad moje pytanie. Dzięki!!!
2017-05-16 08:11
Ale masz przecież tutaj na stronie kalkulatory i porównania. Można porównać. Ostatnio zaciągałem kredyt w Wonga, jest to jedna z większych firm pożyczkowych w Polsce. Wniosek, rozpatrzenie i pozytywna decyzja o przydzieleniu pożyczki to w zasadzie kilka chwil. Może i jest trochę drożej niż w banku, ale przynajmniej wszystko odbywa się na oswiadczenie, nie trzeba dostarczać tych wszystkich papierków z us o dochodach, zaświadczenia z pracy itd. co też kosztuje sporo czasu. Tam uderz w pierwszej kolejności.
2017-05-17 13:51
Jeżeli jesteś nowy i nigdy wcześniej nie zaciągałeś chwilówek to większość firm udzielających pożyczek dla nowych klientów do określonych kwot jest darmowa. Tylko trzeba spełnić kryteria - nie spóźnić się z ratami i te sprawy. Sprawdź w pierwszej kolejności w Wonga - jedna z większych chwilówek a więc możesz być pewien co do jakości obsługi.
Odpowiedz
Dodaj odpowiedź
Opis:
Podpis:
Email:
Dodaj nową odpowiedź
<<
<
Strona 1 z 1
>>
>