1. MoneyStore.pl
  2. >
  3. Raty za zakupy w RTV EURO AGD a spłata z początkiem marca 2018

Raty za zakupy w RTV EURO AGD a spłata z początkiem marca 2018

Raty za zakupy w RTV EURO AGD a spłata z początkiem marca 2018

mojżesz
2017-11-16 12:52:47
Dziś w skrzynce pocztowej znalazłem ofertę z RTV EURO AGD z możliwością zakupu sprzętu na raty, a spłata następuje dopiero z początkiem marca 2018 r. Ciekawie to wygląda, tylko pytanie, czy jest jakiś haczyk? Regulamin oferty liczy wiele stron, oczywiście wszystko zapisane drobnym druczkiem.
2017-11-15 13:29
Kupowałem u nich w ten sposób tablet i nie ma żadnych istotnych kruczków i innych haczyków. Po prostu to są zwykłe raty z opóźniona formą spłaty. Tak, trzeba to przyznać jest to bardzo korzystna oferta 🙂
2017-12-13 14:16
Brat zaciągnał telefon w ten sposób, spłata rzeczywiście z początkiem marca. Nie wiem jak oni na tym zarabiają, bo raty 0%, informacja o ratach przychodzi na sms. Tym bardiej jest to dziwne, ze w innych sklepach nie ma rat 0%. RTV Euro AGD dopłaca do interesu? Ale jeżeli im sie to opłaca?? Cóż, ich biznes.
2018-01-11 10:47
Powiem szczerze, że nie wiem jak oni to robią i jak im się to opłaca, ale rzeczywiście przy zaciąganiu jakiś sprzętów na raty mają chyba najkorzystniejszą ofertę ze wszystkich. Kupowałem już u nich kilka urządzeń na tej zasadzie: telewizor, wyposażenie AGD (mikrofalówka, opiekacz do kanape, blender) - wszystko już pospłacane. A co najciekawsze, gdy zapytałem pracownika sklepu, czy gdybym płacił gotówką, to czy byłoby taniej, to odpowiedział, że nie.
2018-03-07 12:29
No to mamy początek maraca 🙂 Najwyższa pora zacząć spłacać swoje długi 🙂
2018-04-25 11:49
Muszę powiedzieć szerze, że nie wiem jak oni są w stanie dawać tak korzystne oferty, do których inne firmy hanldujące sprzętem rtv/agd czy nawet inne sklepy, nie są sie w stanie zbliżyć. Poza tym wydają masakrycznie dużo pieniędzy na reklamy telewizyjne czy bilbordowe, że niby tacy tani, a wcale przecież tani nie są.
2018-05-14 11:59
Pojawiła się nowa oferta od RTV Euro AGD - zaciągnij raty dziś, a pierwszą ratę za zakupy zapłacisz z początkiem września. Inne sklepy robią też takie oferty? bo jeżeli nie to rtv euro agd są bezkonkurencyjni jeżeli o to chodzi... Może odbijają sobie w cenach sprzętu? Analizował ktoś?
2018-06-12 22:36
Hej, niestety są ukryte koszty, to ubezpieczenie raty w wysokości 1% od wartości sprzętu. Jeżeli produkt kosztuje 3500zł to do każdej raty doliczają 35zł. Wycena konkretnego sprzętu bo sprawdziłem w tym przypadku Samsung S9 wyglądała tak że cena nominalna to 3599, raty sklep euro rtv agd na stronie internetowej oblicza 30x119,97 oczywiście minus dwie pierwsze raty to 239,94 czyli koszt telefonu to 3359,16. Natomiast dział ratalny dolicza 35zł do każdej raty i finalnie dostajemy ofertę UWAGA 30 rat x155 zł = 4650zl.Sami oceńcie czy warto?????
2018-06-30 17:03
jasne ze warto, tylko trzeba uwaznie sluchac tego co mowi do nas pani zza biurka i nie godzic sie na dodatkowe ubezpieczenia 🙂 powiedzcie czy ktos z was moze brał sprzet na raty nie bedac nigdzie zatrudnionym. w sensie takim ze wymyslil miejsce pracy i dochod?
2018-07-12 09:23
MŚ się kończą, nostalgia, a raty za telewizor trzeba spłacać. Szkoda, że nie zrobili takiej promocji, jak w przypadku Belgii, że jeżeli zdobędą w sumie 15 goli podczas MŚ, to jakaś sieć sprzedaży sprzętu RTV/AGD będzie zwracała kasę za telewizory 🙂 W sumie w przypadku naszej reprezentacji nie ma czego się obawiać, bo skończyliśmy mundial z 2 golami na koncie.
Odpowiedz
Dodaj odpowiedź
Opis:
Podpis:
Email:
Dodaj nową odpowiedź
<<
<
Strona 1 z 1
>>
>